Naším cílem je budování pevných vztahů a absolutní spokojenost zákazníků.

 Hruby-symbol
 Před 25 lety jsme založili naší rodinnou kovovýrobu. Firmu Kovo Hrubý.
Jmenuji se Evžen Hrubý a těší mě, že Vás jako majitel mohu přivítat na těchto stránkách.

 Zakázkovou kovovýrobu jsem po vyučení a kariéře vedoucího zámečníků u krkonošských interhotelů, zahájil tehdy jako drobný podnikatel doslova na dvorku svého domu. Z prvních realizovaných zakázek se těšili naši první zákazníci v roce 1991.
S rostoucím počtem klientů a rozšiřujícími se záběrem „kovo“ služeb jsme přijímaly první větší zakázky. Tehdy například pro hotel Labuť a několik stavebních firem.
Následovaly další zakázky jako například světelné reklamy pro čerpací stanice v Hradeckém kraji. S růstem firmy rostl i počet pracovníků, pro které bylo nutné zajistit větší prostory. Velký zlom nastal v roce 1996, kdy jsme zakoupili k rekonstrukci zanedbaný statek na okraji Dolní Branné.
Ve zlomovém období se přidala další posila, syn Radek.

 Firma KovoHrubý se poté začala ubírat směrem k produkci kvalitních výrobků z nerezové oceli. Tou dobou již mezi klienty patřili i velcí zákazníci jako například Devro s.r.o.Cutisin Jilemnice, Argo Hytos Vrchlabí, Kovo Kasper Trutnov, Kablo Vrchlabí, aj. Sortiment a produkce se rozrostla o výrobu potravinářských strojů, turniketové dveře, kachlová kamna, radiátory a schodiště.

 Za klíč k našemu úspěchu považujeme rychlost a zpracování neobvykle složitých zadání, nad kterými konkurenci docházel dech.
Jsme také pyšní, že i přes velký počet vybavení, kterými disponujeme, se nám podařilo udržet firmu bez jediného dluhu, půjčky či dotace.

Od roku 2012 používáme výkonný stroj pro řezání vodním paprskem. V plánu máme zakoupení laserového paprsku a rozšiřování výroby do dalších prostor našeho areálu.

Pokud jste tyto řádky dočetli až sem, věřte, že i Vás rádi uvítáme s otevřenou náručí.